PrintCenter Hizmetleri:
HUV Ofset Baskı

1993 yılından beri ofset baskı hizmeti veren PrintCenter, Türkiye’de bulunan çok az sayıdaki H-UV kurutmalı ofset baskı makinelerinden biri ile katalog ve kitap baskı hizmeti veriyor. 

Bugüne kadar standart olarak kullandığınız hamur ve kuşe kağıtlarda artık çok daha canlı renkli baskılar elde edebilirsiniz. Ek olarak H-UV teknolojisi ile özel cilt kağıtları, aydınger veya PVC gibi klasik yöntemlerle baskı yapılamayan birçok yüzeye baskı yapmak mümkün.

H-UV kurutma teknolojisi ile ofset baskılı işlerinizde daha yüksek kalite, daha hızlı teslimat imkanı sunuyoruz.
Ürünlerinizi ve firmanızı tanıttığınız en değerli dokümanlarınız, raporlar, kataloglar, poster, el ilanı ve etiketler… Baskı sonrası, H-UV kürleme sayesinde anında kuruduğu için sonradan herhangi bir renk değişimi olmaz ve hemen ciltleme işlemleri başlar; böylece tüm basılı ürünleriniz çok kısa sürede, üstelik sanatsal baskı kalitesinde teslim edilir.

H-UV ofset baskı hizmetimiz ile birlikte neler yapabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

Dijital Baskı, Her Zaman Çok Hızlı!

Çok yüksek baskı kapasitesi ve ileri teknolojisi ile PrintCenter dijital baskı hizmeti ile yıllardır sektörün öncülerinden biri konumunda...

Dijital baskı sayesinde ihtiyacınız kaç adetse tam o kadar baskı yapılır; ister 50, ister 1000. Birim fiyat daha uygun olsun diye fazladan baskı yaptırmanıza, sonuç olarak dolaplarınızda ya da depolarınızda içeriği eskiyen dokümanları bulundurmanıza gerek kalmaz.

PrintCenter’da en son teknoloji, en yüksek baskı kalitesine sahip makinelerle üretim yapılıyor. Üstelik ofset baskı kalitesi ile aynı düzeyde.

PrintCenter HP Indigo Print

Ciltleme Hizmeti

Baskı sonrası işlerinize değer katan ciltleme işlemleri için PrintCenter en doğru adres. Basılı ürünü nasıl kullanacağınız, nerede saklayacağınıza göre ciltleme seçeneklerini size sunuyor, kullanılan kağıda göre en optimum çözümü öneriyoruz. İplik dikiş, amerikan cilt, tel dikiş, kırım gibi daha önce kullandığınız ya da ileride karşınıza çıkabilecek tüm ciltleme çözümlerimi PrintCenter’da.

  • PrintCenter Coffe Table Books
  • PrintCenter Lay-Flat / OTA Binding
  • PrintCenter Hard Cover Book Binding
  • PrintCenter Coffe Table Books
  • PrintCenter Hard Cover Book Binding
  • PrintCenter Coffe Table Books
  • PrintCenter Lay-Flat / OTA Binding
© Copyright 2022 - Printcenter - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram