PrintCenter İstanbul hakkında

Hakkımızda, PrintCenter

PrintCenter, yayıncılara ve kurumsal şirketlere 1993 yılından beri baskı hizmeti veriyor. Kurulduğu ilk günden başlayarak, sunduğu yenilikçi çözüm ve hizmetleri ile, sektöründe her zaman farklı ve özel bir konumda yer alarak kurumların öncelikli tercihlerinden biri oldu. PrintCenter bugüne kadar, aralarında dünyanın en büyük şirketleri de dahil olmak üzere hem global, hem de yerli binlerce kuruma uzun yıllar hizmet verdi.

İstanbul'da iş dünyasının merkezindeki konumu sayesinde, hizmet verdiği kurumlarla çok yakın iletişimde bulunup ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirdi ve sundu. Sunduğu özel hizmet ve çözümler sayesinde PrintCenter, bu kurumların baskı tedariğinin ötesinde çok önemli bir iş ortağı olarak varlığını sürdürdü.

PrintCenter tüm bunları bugüne kadar sektöründe bir çok ilke ve yeniliğe imza atan öncü yatırımları sayesinde yaptı. Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı kurumsal online baskı hizmeti, yüksek kaliteli dijital-ofset baskı yatırımları, renk yönetim sistemlerinde sunduğu hizmetler, esnek ciltleme çözümleri ve HUV ofset baskı yatırımları bunlardan bazıları...

Kuruluşunun 30. yılında PrintCenter sadece yurt içi değil, yurt dışında da bir çok yayınevine ilk günkü heyecanıyla hizmet vermeye devam ediyor. 

Hakkımızda İngilizce içeriğe ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Click for English

PrintCenter'a Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Contact Form Main
© Copyright 2022 - Printcenter - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram