Print Center, 5 kıtada, 25 ülkede hizmetinizde!

Print Center, 5 kıtada, 25 ülkede hizmetinizde!

Amerika kökenli Hubcast adlı şirket, 25 ülkede çok sayıda baskı hizmeti sağlayıcısıyla çalışıyor; uluslararası bir baskı standardı tutturuyor ve her şeyi hedeflenen ülkede basarak, basılı malzemenin bir ülkeden diğerine nakledilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Print Center da bu ağın bir parçası oldu.

Print Center, Türkiye’deki müşterilerine sunduğu yüksek kaliteli, hızlı ve hesaplı baskı hizmetlerini şimdi dünya çapında sunuyor: Beş kıtada, yirmi beş ülkede artık yanınızda Print Center var!

El ilanları, sunum, broşür, katalog gibi malzemeyi artık yanınızda taşımanız, yüklü nakliye masraflarına katlanmanız ve çevre kirliliği yaratmayı göze almanız gerekmiyor. Print Center, yeni üyesi olduğu Hubcast sistemi sayesinde, basılı işlerinizi gideceğiniz yerde basıyor ve adresinize teslim ediyor. Çokuluslu şirketler, örneğin eğitim malzemesinin tüm birimlere aynı anda, aynı kalitede ulaşmasını sağlayabiliyor. Geniş bir coğrafyaya uzanan ihracatçı şirketler de örneğin kullanım kılavuzlarını hedef ülkelerde, aynı kalitede bastırabiliyor.

Hubcast, dünyanın dört bir yanında, üstün kalitede baskı hizmeti sağlayan basımevlerinden oluşan bir ağ; bu nedenle de bünyesine katacağı basımevlerinin seçiminde çok titiz davranıyor. Print Center güçlü altyapısı, baskı kalitesi, kurumlarla çalışma kültürü ve etkileyici müşteri portföyü sayesinde Hubcast tarafından, Türkiye’deki ilk ve tek baskı hizmeti sağlayıcısı (“Print Service Provider”) olarak seçildi.

Bundan böyle, yurtdışında ihtiyaç duyacağınız basılı malzeme için yine Print Center’a gelebilirsiniz. Siparişinizi baskıya hazır hale getirdikten ve onayınızı aldıktan sonra Hubcast portalına yüklüyoruz. Ardından, hedeflediğiniz şehirde bulunan ve çok sıkı bir kalite kontrol sürecine tabi tutulan Hubcast üyesi basımevi, siparişinizi hemen üretime alıyor. Yüklenen işlerin tüm teknik ayrıntıları sistem standartlarına göre tanımlandığı için, baskı aşamasında hiçbir sorun yaşanmıyor. Tüm basımevleri birebir aynı özelliklerde, aynı renklerde baskı yapıyor.

Print Center yine çok kaliteli! Türkiye’de alıştığınız kaliteyi, artık gittiğiniz her yerde, yine Print Center güvencesiyle bulabileceksiniz. Sipariş takip sistemi ve raporlama olanağı sayesinde, işlerin hangi aşamada olduğunu anı anına izleyebileceksiniz.

Print Center yine çok hızlı! Dünyanın 25 ülkesinde, Türkiye’deki kadar hızlı üretim yapıyor, siparişinizi gerekirse 1 gün içinde adresinize teslim edebiliyoruz. Üstelik gümrükte bekleme derdi olmadan!

Print Center yine çok hesaplı! Nakliye masraflarınızın nasıl ortadan kalktığını görünce siz de çok şaşıracaksınız!

Print Center yine çevre dostu! Print Center, tam gereken sayıda baskı yapabildiği için, fazlalık ve dolayısıyla da atık ortaya çıkmıyor. Buna ek olarak, basılı işlerin kara, hava ya da deniz yoluyla taşınması zorunluluğu ortadan kalktığı için, maliyetlerle birlikte, karbon salımı da azalıyor.

Hubcast’in hizmet verdiği ülkeler:

ABD, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Meksika, Şili, Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, Türkiye, Güney Afrika Cumhuriyeti, Çin, Güney Kore, Hindistan, İsrail, Japonya, Singapur, Tayland, Avustralya

Bir cevap yazın

KAPAT