ARADIĞINIZ KURUMSAL, YENİLİKÇİ BASIMEVİ…

SİZİ ANLAYAN, İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN, DENEYİMLİ BİR EKİPLE ÇALIŞIN
1993 yılından beri kurumsal firmalara hizmet veriyoruz. Günlük iş yükünüzü hafifletecek hizmetler, yüzlerce farklı ürün seçeneği ve yaratıcı çözümler PrintCenter’da.

Bize ulaşın   |   Daha fazla bilgi

Tecrübeli ekibimizle görüşmeden karar vermeyin…

Her yıl 500’ün üzerinde kuruma baskı hizmeti veriyoruz. Bize ulaşın, tecrübeli ekibimizle ister sizi ofisinizde ziyaret edelim, isterseniz PrintCenter’da ağırlayalım.

 

Yandaki formu doldurarak ya da +90 (212) 371 0 300 nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Baskı ile ilgili aradığınız tüm hizmet ve ürünler PrintCenter’da!

YÜZLERCE ÜRÜN

Kartvizitten el ilanına, yaka kartından kitaba, broşürden sertifikaya… İhtiyacınız olan tüm baskı taleplerinizi PrintCenter’dan karşılayabilirsiniz. İster 10 adet, ister 10000 adet; ihtiyacınız olan adette ve çok hızlı bir şekilde üretiyor, tam zamanında hazır ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için…

Tüm ürünler

ONLARCA YENİLİKÇİ HİZMET

Baskı siparişinizin her aşamasında hayatınızı kolaylaştıran hizmetler PrintCenter’da. Grafik uygulamadan online baskı hizmetine, dosya transferinden lojistik hizmetlere kadar geniş hizmet seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için…

Tüm hizmetler

SONUCA ULAŞTIRAN ÖZEL ÇÖZÜMLER

Yoğun iş temponuzda daha kolay ve zahmetsiz baskı siparişi vermenizi sağlamanın yanında, iş hedeflerinize ulaşmanız için yaratıcı projeler ve ürünler geliştiren PrintCenter, önemli bir iş ortağınız olmaya aday. İnsan Kaynaklarından pazarlamaya, satın almadan kurumsal iletişime kadar kurumunuzdaki tüm fonksiyonlara hitap eden çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşın…

Tüm çözümler

Türkiye’nin en büyük kurumsal baskı portalı PrintOnline’ı 400’den fazla kurum kullanıyor

PRINTONLINE İLE;

  • BASKI SİPARİŞLERİNİZDE HIZ VE KOLAYLIK
    Kurum içi baskı sipariş süreçlerinizi PrintOnline ile sadeleştirip kolaylaştırın. En karmaşık ve zaman alan baskı siparişlerini vermek artık sadece birkaç tıkla mümkün.
  • ZAMAN VE PARA TASARRUFU
    Uzun dönem anlaşmalarla toplam baskı maliyetlerinizi azaltırken PrintOnline sayesinde operasyonel yükünüzde %70’e kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • KURUMSAL KİMLİĞE KORUMA
    Basılan her ürünün kurum kimliğinizle %100 uyumlu olduğuna emin misiniz? PrintOnline standartların dışında bir ürün basılma riskini ortadan kaldıran çok güvenli bir araç.

Daha fazla bilgi ve demo için tıklayın

Baskı ile ilgili bir çözüme ihtiyacınız var ise, siz de uluslararası ve yerli
binlerce kurum gibi, stratejik ortaklarınızdan biri olarak
PrintCenter’ı tercih edin…

Hızınıza ayak uyduruyoruz;
En acil ihtiyaçlarınızın tam zamanında teslim edileceği konusunda bize her zaman güvenebilirsiniz. Ayrıca her türlü standart işlerinizi de sizi şaşırtacak kadar kısa sürelerde üretip size teslim ediyoruz.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyin;
İster çok acil, ister çok az adet, ister en standart işiniz olsun… Her işinizi doğru rengiyle basıp, en titiz ve yüksek kalitede ciltliyor, sapasağlam ambalajında size gönderiyoruz.

İşin uzmanı ile en doğru çözüme ulaşın;
1993 yılından beri binlerce kuruma hizmet veren, birbirinden farklı on binlerce siparişi başarıyla üreten ve binlerce soruna ve ihtiyaca çözüm üreten tecrübeli ve uzman ekibimiz sizinle tanışmak için her zaman hazır.
Bize ulaşın

“Good Design is Good Business”
Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları ile işbirliği yaparak yeni fikirler üretiyor, yeni ürünler geliştirip sunuyoruz. Kendi iş hedeflerinize ulaşırken geliştirdiğimiz tasarımlar ve ürünlerden ilham alabilirsiniz.
Tescilli ürünümüz, markanızın yeni temsilcisi olmaya aday Pull-Up masa takvimi ile tanışın!