DİJİTAL BASKI

DİJİTAL BASKI HER ZAMAN ÇOK HIZLI!

İşlerinizi riske atmayın. Acil ve az adetli tüm ihtiyaçlarınızda en yüksek kalitede ürünü tam zamanında PrintCenter’dan alırsınız. Çok yüksek baskı kapasitesi ve ileri teknolojisi ile PrintCenter, dijital baskı alanında yıllardır sektörün öncülerinden biri…

 

Dijital baskı hizmetimiz ile birlikte neler yapabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Dijital baskı ile tasarruf edin; tam ihtiyacınız kadar üretiyoruz

Dolaplarınızda ya da depolarınızda içeriği eskiyen dokümanları bulundurmanıza gerek yok. Dijital baskı sayesinde ihtiyacınız kaç adetse tam o kadar baskı yapılır; ister 10, ister 1000. Birim fiyat daha uygun olsun diye fazladan baskı yaptırmanıza asla gerek kalmaz.

Dijital baskı tüm kısıtları ortadan kaldırıyor; fikirlerinizi özgürce hayata geçirin!

PrintCenter’da en son teknoloji, en yüksek baskı kalitesine sahip makinelerle üretim yapılıyor. Dijital baskıdaki kalitemiz artık ofset baskı ile aynı düzeyde. İhtiyacınız olan tüm ürünleri dijital baskı ile de tedarik edebilirsiniz. Oluklu mukavva sıvama kutu, sert kapaklı kitap, etiket, özel davetiyeler; aklınıza gelebilecek her türlü ürünü üretmek mümkün.

Seçeneklerinizin sınırı yok, içerikler artık kişiye özel

Siz sadece basılacak dokümandaki mesajınızın nasıl daha fazla etki bırakacağını düşünün. Dijital baskıda her bir sayfa diğerinden farklı olabilir. Dilerseniz farklı segmentlere farklı görseller ve içerik sunabilir, veritabanınızdaki bilgilere göre bu mesajları kişiye özel olarak da verebilirsiniz.