Sürdürülebilir Baskı Çözümleri, FSC® Sertifikalı Ürünler

Ormanların sürdürülebilirliğine FSC® sertifikalı kağıt kullanarak katkıda bulunun!

Bir basımevi olarak en çok kullandığımız hammadde kağıt; kağıdın hammaddesi ise ormanlar. PrintCenter olarak, dünya çapında sorumlu ormancılık uygulamalarının gelişimine katkıda bulunmak için gerekli tüm şartları yerine getirerek FSC® Sertifikası sahibi olduk.

Ürünlerinizin üstünde bu logoyu görmek istemez misiniz?

FSC® sertifikalı kağıda basılı her ürünün üstünde bu logo yer alır. Ürünlerinizin üstünde yer alan bu logo sayesinde müşterileriniz ve çalışanlarınızda farkındalık yaratıp daha fazla FSC®’li ürün kullanımına katkıda bulunabilirsiniz.

FSC® Sertifikası Nedir?

FSC® (Forest Stewardship Council – Orman Yönetim Konseyi) ormanların gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarılması için dünya genelinde sorumlu orman yönetimini teşvik eden bağımsız ve kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Titiz bir sertifikasyon sistemi sayesinde sorumlu ormancılıkla ilgilenen firmalara, kuruluşlara ve topluluklara uluslararası çerçevede kabul gören standart belirleme, marka teminatı ve akreditasyon hizmetleri sağlar.

Nasıl FSC®’li ürün siparişi verebilirsiniz?

Sadece FSC® sertifikalı ürün sipariş vermek istediğinizi belirtmeniz yeterli. Diğer tüm detayları PrintCenter olarak biz hallediyor, titiz ve farklı bir süreçten geçen ürünlerinizi üretip paketleyerek size teslim ediyoruz.

FSC®’li ürün sipariş ederek doğaya nasıl bir katkıda bulunursunuz?

  • Çevrenin korunmasına destek olursunuz
  • Sürdürülebilirlik kavramının yaygınlaşmasına katkıda bulunursunuz
  • Sosyal sorumluluk projeleriniz için yeni fırsatlar yaratırsınız