Restoran-Kafe Zinciri Menü Çözümleri

Türkiye’nin en büyük restoran ve cafe zincirlerinin menüleri PrintCenter’da üretiliyor.

Yeni sezona geçiş ya da farklı kampanya ve yenileme dönemlerinde menülerin çok hızlı bir şekilde üretilip son noktaya ulaşması gerekir. Geniş baskı ve uygulama seçenekleri ile çok farklı menüleri aynı çatı altında, yüksek bir kalitede çok hızlı bir şekilde üretiyoruz. Üretim sonrası verdiğimiz lojistik destek ile menülerin en hızlı şekilde doğru noktaya ulaşmasını sağlıyor, geçiş sürecinde size zaman kazandırıyoruz.

Menü Seçenekleri

Sert Kapaklı Menüler

Dış kapağı mukavva (biz taslama diyoruz), içler 4-80 sayfa arasında değişebilen bu menüler en çok ürettiklerimiz arasında. Oldukça dayanıklı olan bu çeşidi çok az adette bile üretebiliyoruz. 10 adetten başlayarak dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

Vidalı Menüler

Sert kapaklı menülerle çok benzerlik gösteren bu menü cinsinin ayırıcı özelliği, iç sayfalarda çok daha kalın kağıt kullanılabilmesi. Sayfa sayısı daha az olan menüler için önerdiğimiz bir çözüm.

Tek Parçalı Menüler

Birçok cafe ve restoranın tercihi olan tek parçalı menülerin uzun ömürlü olması gerekir. Tek parça menüler için üç farklı çözüm sunuyoruz:

  1. Foreks ya da fotoblok menülerde kullandığımız UV baskı yöntemi, menünün dış etkenlere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor.
  2. PVC kaplı menüler çok rahat silinip yıkanabilir.
  3. Mukavva menüler ise bu grup içinde en şık olan çözüm. Metal köşe koruyucularla dayanıklılığı daha da artıyor.

Diğer Restoran İçi Ürünler

Tek bir yerden üretim ve noktalara dağıtım her zaman için çok daha avantajlıdır. PrintCenter’dan menünün yanında ihtiyaç olabilecek tüm basılı malzemeleri alabilirsiniz;

  • El ilanı
  • Paket menü
  • Tepsi altı
  • Masa üstü table tent
  • Poster
  • Ayaklı display
  • Kupon