PrintOnline Kurumsal Kartvizit Platformu

400’den fazla kurum kartvizit siparişlerini PrintOnline üzerinden veriyor. Kurumunuza özel oluşturacağımız sayfa ile şablonlarınızı sisteme yüklüyor, tüm kullanıcıların tek bir merkezden sipariş vermesini sağlıyoruz.

 

2008 yılından beri kullanılan PrintOnline, başlangıcından bugüne gelen talep ve ihtiyaca göre şekillendi. Şu anda gelmiş olduğu noktada bir kurumun kartvizitle ilgili yaşayabileceği zorluklara  karşı gelen tüm çözümler sistemde kullanıma hazır.

 

Aralarında Türkiye’nin en büyük banka ve telekom şirketlerinin bulunduğu, çalışan sayısı onbinleri bulan şirketler de dahil olmak üzere her boyutta kurum yıllardır PrintOnline’ı kullanıyor.

4 adım, 30 saniyede kartvizit siparişi…
Tek bir kişi binlerce kartvizit siparişini yönetebilir

Tekli kullanıcı özelliği sayesinde talepleri toplayan bir kişi siparişleri toplu olarak ya da tek tek de verebilir. PrintOnline’ın en önemli özelliği siz bilgileri girdikten sonra baskıya hazır kartvizit anında size hazırlayıp göstermesi. Onayladığınız kartvizit bize anında, üretime hazır bir şekilde geliyor.

Kurum içinde kartvizitle ilgili yazışmalara son!

Kartvizit siparişi en çok zaman alan, birçok kurumda en fazla yazışma trafiğine neden olan bir ürün. Kurum içi talep siparişi ile başlayan süreç, taleplerin toplanması ve matbaalara gönderilmesi, dizgiden gelen taslakların kontrolü, tekrar giden düzeltmeler, yeniden kontrol, onay ve baskı… Tüm bu yazışmaları ortadan kaldıran, size zaman kazandıran bu sistemde size hemen bir sayfa açabiliriz.

Yetkilendirme

Karşılaşacağınız tüm soruların cevabı PrintOnline’da hazır. Dilerseniz son kullanıcılar kartvizit siparişlerini verip üzerinizdeki bir yükü daha alır. Ama ya hatalı girişler varsa? Siz ya da tanımlayacağımız herhangi bir kullanıcıya verilen yetki ile tüm siparişler oraya düşer, varsa gerekli güncellemeler yapılır, onaysız hiçbir sipariş baskıya gitmez.

Raporlama

Kimin için ne zaman kaç kartvizit üretilmiş? Bir önceki yıl kartvizite harcanan bütçe ne kadardı? Kartvizitle ilgili bu ve benzer tüm veriler elinizin altında. Sistemden dilediğiniz raman rapor çekip kullanabilirsiniz.

Kartvizit ve çok daha fazlası…

Yukarda bahsettiğimiz tüm bu avantajlar sadece kartvizit için değil, standardize edebileceğiniz tüm basılı malzemeler için de geçerli.

 

PrintOnline’ı etiket, el ilanı, poster, eğitim materyali, POP malzemesi, defter, takvim gibi çok farklı ihtiyaçlar için kullanan kurumlar arasına devamlı bir yenisi ekleniyor.

 

PrintOnline demosu için mutlaka bizimle iletişime geçin!