Yaratıcı Kurumsal Hediye Çözümleri; Defter, Ajanda ve Takvimler…

Kurumların müşteri ve çalışanlarına verdikleri hediyeler arasında defter önemli bir yer turuyor. Her yıl aralarına yeni tasarımlar eklediğimiz defter-ajanda ve takvim koleksiyonlarına olan ilgi sayesinde bu ürünlerin kurumsal dünyada ne kadar etkili olduğunu çok yakından gözlemliyoruz. Bu yüzden devamlı ürün seçeneklerimizi farklı malzeme ve özel uygulamalarla genişletiyoruz. Yılın neredeyse tamamında hediye olarak kullanabileceğiniz ürünlerle ilgili sunduğumuz çözümlerden birkaçını aşağıda sıraladık;

Yılbaşı Hediyelerinin Olmazsa Olmazı

Adı “ajanda” olarak kalsa da yılbaşında hediye olarak kullanılan ajandaların çok büyük bir bölümü artık deftere dönüşmüş durumda. Tarih sınırlaması olmaksızın tüm yıl kullanılabilen defterlerde, markanıza göre özelleştirmenizi ve cazip bir hediye haline getirmenizi sağlayan çok geniş seçenekler sunuyoruz. Bununla ilgili ürün kataloğumuzu sayfanın yanında yer alan linki tıklayarak indirebilirsiniz.

Kariyer Günleri için Rengarenk Seçenekler

Gençlerin kurumunuzla tanıştığı kariyer günlerinde, şu ana kadar birçok kurumdan olumlu geri dönüşler aldığımız,  ekonomik ama akılda kalıcı hediyeler verebilirsiniz. Özellikle “Slim Book” defterlerimiz yaratıcı uygulamalar için çok elverişli. Bütçesi düşük, rengarenk kapakları ile etkisi yüksek bu ürünlerde seçenek çok fazla.

Fuar ve Etkinliklerde Ziyaretçi Sayınızı Arttırın

Geleneksel stand hediyelerinin ötesine geçecek yaratıcı çözümler sunuyoruz. Hem alışılmış hediyelere değer katacak ve çeşitlendirecek seçenekler, hem de standınızın trafiğini büyük ölçüde arttıracak “Kişiye özel” hediyeler ile fuarlarınızı daha verimli geçirmenize katkıda bulunuyoruz.

Doğum Günü ve Özel Günler için Beğeni Garantili Hediyeler

Kurumsal hediyeler için getirdiğiniz en önemli yeniliklerden biri, seçme ve özelleştirme seçeneği sunan Giftonline kurumsal hediye platformu. Bu sayede tüm çalışan ya da müşteriler hediyelerini seçebilecekleri gibi, kurumsal kimlik sınırları içinde ürünleri kişiselleştirebiliyor. Giftonline hakkında daha fazla bilgi için Giftonline Kurumsal Hediye Platformu linkine tılayın.

Ambalajınızla Fark Yaratın

Hediyenizin kendisi kadar, son kullanıcıya  etkili bir deneyim yaşatması ve en hızlı şekilde ulaşması için çözümler geliştiriyoruz. Kişiye özel kutular, poşetleme ve etiketleme seçenekleri ile paketin kendisini çekici hale getitiyoruz. Ayrıca toplu olarak teslim edilen ürünlerin bölüm, departman ve isim bazında ayırılması ve en kısa sürede sahibine ulaştırılması için gereken tüm hazırlıkları yapıyor, kurum içi dağıtımınızı çok kolaylaştırıyoruz.

2019 Kurumsal Hediyeler Kataloğu İsteyin