Kitap Baskı Çözümleri

Kitap baskılarınız için yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunuyoruz…

Sunduğumuz baskı ve ciltleme imkanları ile, ihtiyaca göre farklılaşan kitap taleplerine çok esnek, yaratıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. HUV ofset baskı ile mevcut kitaplarda daha yüksek baskı kalitesi elde ederken, dijital baskı ile de az adetli tüm kitap ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

Özel kitap projelerinize değer katan öneriler, işinizi kolaylaştıran hizmetler…

Sanat, özel proje-sponsorluk kitapları ya da kurum kitapları… Bu ve benzeri kitap projelerinizde sunduğumuz en önemli avantaj, adetten bağımsız olarak çözüm üretmek. Tasarım ve görsellerin en iyi şekilde görünmesini sağlayacak kağıtları sunuyor, bu kağıtlar üzerine baskı denemeleri yapıp en doğrusunu seçmenizi sağlıyor, kitabınızın gerçek üretimden çıkacak bitmiş halinden bir adet prova baskı yaparak ürünün son halini görmenizi sağlıyoruz. Onayınızdan sonra “en az baskı adedi” sınırlaması olmadan, dilediğiniz adette sipariş verebiliyorsunuz. İster 10 adet, ister 1000.

Kısa Tiraj Kitaplar

En az baskı adedi sınırlamamız olmadığı için kitapları dilediğiniz adette bastırma özgürlüğünüz var. Depo maliyetlerini çok büyük ölçüde azaltan bu imkan sayesinde ihtiyaç tam olarak neyse o adette baskı yapılabilir. Dijital baskı ile ürettiğimiz bu kitapların baskı kalitesi geleneksel ofset baskı ile aynı. Dijital baskının sağladığı bu esneklik ile %20’ye varan maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Çocuk Kitaplarında Capcanlı Renkler

Baskıda en canlı renkleri elde edebileceğiniz HUV ofset ve dijital baskı teknolojileri PrintCenter’da aynı çatı altında. 1.hamur dokusundaki tüm mat kağıtlarda bile çok canlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sayede kapaktan başlayarak iç sayfalarda farklı kağıtlar kullanma özgürlüğü elde eder, kitaplarınızı farklılaştırabilirsiniz.