Katalog Çözümleri

En çok üretilen basılı ürünlerin başında kataloglar geliyor. Bu konudaki yeni trend ve teknolojileri sunarak mevcut kataloglarınıza daha fazla değer katmanızı sağlayabiliriz. Geniş ve özel kağıt seçenekleri, baskı sonrası özel uygulamalar, yeni ciltleme seçenekleri, canlı renkler…

Renk yönetimi ile seçtiğiniz kağıda göre baskı, en doğru renkler…

Haftalar, belki aylar süren çalışmalar sonucu gelinen baskı aşamasında hayal kırıklığına uğrama ihtimalinizi ortadan kaldırıyoruz. Renk yönetim sistemimiz sayesinde sürecin en başından görsellerinizin baskıda nasıl görüneceğini bilip ona göre hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde ayrıca seçtiğiniz kağıda göre renk profillerini ayarlıyor, kağıttan kaynaklı renk farklılıklarını da ortadan kaldırıyoruz. Özellikle riske atmak istemediğiniz tüm katalog çalışmalarında gönül rahatlığıyla PrintCenter’la çalışabilirsiniz.

Her zaman canlı renkler

1. hamur ve türevi mat kağıtlara basılan katalog, sanat kitabı, dergi gibi ürünler giderek yaygınlaşıyor. Son yıllarda kuşeden mat kağıtlara doğru yaşanan bu geçiş, baskıdaki en yeni ve belirgin trendlerin başında. Bu trendin ortaya çıkması, HUV ve UV ofset baskı tekniklerinin gelişmesi ile paralel.

PrintCenter olarak 2017 yılında yapmış olduğumuz yatırım ile, Türkiye’deki çok az sayıda HUV baskı hizmeti veren matbaalarından biri olduk. Dijital baskı ile zaten yakalamış olduğumuz “mat kağıt” trendini bu sayede ofset baskıya da taşıdık. Artık ister düşük, üster yüksek tirajlı tüm adetlerdeki katalog taleplerinde ürün ve imajlarınızı en canlı renklerle basabiliyoruz.

Baskıyı tamamlayan yeni trend ciltleme seçenekleri

Çok sayfalı katalogların 180 derece açılabilmesini sağlayan ciltleme çözümü “Otabind” sadece PrintCenter’da. Özellikle çok sayfalı işlerde herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan sayfalar çok kolay açılabiliyor.

 

Otabind ile birlikte, çok şık ve farklı bir çözüm aradığınızda “Swissbind” ve “Layflat” ciltlemeler de sunduğumuz özel seçenekler arasında.

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

Katalog ve diğer tüm işlerde kullanılan kağıt çeşitleri hakkında bilgi için