Güvenli Ofis Uyarı İşaretleme Çözümleri

Covid 19 pandemisi ile uzun bir süre ayrı kaldığımız iş yerleri için, dönüş sonrası hijyen ve dikkat edilmesi gereken tüm kuralları bir bakışta hatırlatacak, geniş uyarı işaretleme seçenekleri hazırladık. Ofis, üretim alanları ya da yemekhane gibi insan trafiğinin yoğun olduğu tüm alanlarda kullanabileceğiniz bu uyarı işaretleri ile ofisler daha güvenli.

Pull-Up Uyarı Kartları

Ofis içi uyarı ve iletişimi kolaylaştıran kartları klavye, masa ya da özel eşyalarınızın üzerine bırakabilir, monitörünüze yapıştırabilirsiniz. Pull-up mekanizması ile masanızın üstünden bir arada tutmanız ve ihtiyaç anında kullanmanız çok kolay.

Poster ve Roll-up

Güvenli ofis” uyarı ve hatırlatma mesajları içeren dokuz farklı tasarım hazırladık. Bu mesajların ofis içinde etkili ve kalıcı bir şekilde iletilmesini sağlayacak roll-up ve posterleri dilediğiniz her yere kolayca uygulayabilirsiniz.

Dönkart, Etiket ve Yer Etiketleri

Tavana asılan dönkart, zemin etiketleri ve bir çok yüzeyde kullanabileceğiniz çok amaçlı etiketler hem zemin, hem de göz hizasından uyarıların görünmesini sağlıyor.

Motivasyon İçin Hediye Defterler

Müşteri ve çalışma arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz, normale dönme planları yaptığımız bugünlerin duygu durumu ile uyumlu, “Slim Book ” defter tasarımları hazırladık. “Sim Book” pratik kullanımı ile en çok tercih edilen kurumsal hediye modellerimizden biri. Logo ve kurumsal renklerinizi kolayca uygulayabiliriz.

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

Katalog ve diğer tüm işlerde kullanılan kağıt çeşitleri hakkında bilgi için