Giftonline Kurumsal Hediye Platformu

Kurum içi ve müşteri hediyelerinde gerçekten fark yaratın!

“Herkese aynı hediyeyi vermeyin, dilediklerini seçsinler” mottosuyla 2005 yılında başladığımız özelleştirilebilir hediye projelerimizde, bugüne kadar on binlerce kurum çalışanı hediyesini GiftOnline üzerinden dilediği gibi seçti ve özelleştirdi. Hediyelerin kullanım, akılda kalma ve sahiplenme oranlarını katlayarak arttıran bu projeyi 100’ün üzerinde şirkette başarıyla uyguladık ve fark yaratan geri dönüşler aldık.

Neden “dilediklerini seçsinler”?

Her çalışanın profili, beğenisi ve kullanım alışkanlıkları farklı. Birbirinin aynısı defter, ajanda ya da takvimi hediye ettiğinizde zaman herkesin geri dönüşü farklı olur. Kimi çizgili defter beklerken kimi haftalık ajanda, kimi büyük boy, kimi ise farklı renk… Sonuç olarak hediye ettiğiniz ürünler ya başkalarına hediye ediliyor, ya da kullanılmıyor. GiftOnline ile seçim imkanı sağlayarak herkesin hediyesini beğenmesini garanti altına alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

İster doğum günlerinde, ister kadınlar-sevgililer günü gibi özel günlerde, ister yılbaşında… Bu platformu ne zaman hediye vermek isterseniz kullanabilirsiniz.

Kurulumu, Sipariş Vermesi Kolay Mı?

Bugüne kadar 100’den fazla şirkette, çalışan sayısı 10.000 üstü olan çok büyük kurumlarda bile başarıyla yönettiğimiz bu prjjenin kurulum aşamaları da çok kolay. Sunduğumuz onlarca tasarımlardan seçim yapabileceğiniz gibi bize ilettiğiniz kendi tasarımlarınızı da de siteme ekleyip seçimlerine sunabiliriz. Yapacağınız bir ya da birkaç duyuru ile kullanıcılar sisteme girip kolayca seçimlerini yapabilirler. GiftOnline kullanıcı dostu ve sipariş vermesi çok kolay.

Siz de Mutlaka Deneyimleyin

Akılda kalıcı, etkili, gerçekten fark yaratan bu projeyi sizin kurumunuzda da uygulayalım. Geri dönüşlerin ne kadar olumlu olduğunu siz de deneyimleyin. Tecrübeli satış yöneticilerimizle bu konuda hemen iletişime geçmek için yan tarafta yer alan formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.