Faaliyet Raporu Çözümleri

Faaliyet Raporu baskılarınızda Türkiye’nin bu konudaki en tecrübeli basımevlerinden biriyle çalışın. Her yıl 100’ün üstünde kurumun faaliyet raporu PrintCenter’da üretiliyor.

 

Her ne kadar rapor içerikleri dijital ortamlarda  paylaşılsa da, yönetim kurulu toplantıları, paydaşların kullanımı ve arşivleme amaçlı olarak basılı kopyalar önemini koruyor. İhtiyaç sınırlı sayıda olmasına rağmen, kalite ve çeşitlilikteki beklenti ise artarak devam ediyor. Tüm bu bekletilerin karşılığı, PrintCenter olarak sunduğumuz çözümlerde tam olarak karşılığını buluyor.

Matbaa Kalitesinde Dijital Baskı

Faaliyet raporu baskısındaki en önemli beklenti, az adetli üretilecek olmasına rağmen, yüksek bir kalite. Kapaktan başlayarak kurumsal kimlikteki renklerin, fotoğraf ve kurum imajlarının baskıda en doğru şekilde sonuç vermesi olmazsa olmaz bir şart. Renk yönetim sistemimiz ve kullandığımız teknoloji ile dijital baskıda ofset, yani geleneksel matbaa baskısı ile aynı kalitede sonuç alıyoruz. Sayfa sayısına göre değişkenlik gösterse de, yaklaşık 300 adede kadar olan tüm baskılarda dijital, 300 adedin üstünde ise HUV ofset baskı teknolojisini kullanıyoruz.

Ciltlemede en profesyonel görünüm, farklı seçenekler…

Adedin az olması  ciltlemedeki kalite beklentinizi düşürmesin. Sert ya da yumuşak kapak, flex sırt, ya da sadece PrintCenter’da bulabileceğiniz kendiliğinden 180 derece açılabilir  “Otabind” ciltleme seçenekleri, raporunuzun profesyonel görünmesi ve uzun ömürlü olması için önerdiğimiz çözümler arasında.

Faaliyet Raporunu Farklılaştıran Özel Uygulamalar

Birçok özel efekt kullanarak raporunuzu farklılaştırabilirsiniz. En çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan kısmi lak ve tümsek lak, metalik varak baskı, özel şekilli kesim…

Geri Dönüşümlü Kağıtlar ile Sürdürülebilirliğe Katkı

Faaliyet ve sürdürülebilirlik rapor baskılarında kullanabileceğiniz, %100 geri dönüşümlü kağıt seçenekleri sunuyoruz. Baskı ve ciltlemede çok iyi sonuç veren bu kağıtların parlak ve mat yüzeyli seçenekleri bulunuyor. Seçenekleri görmek, ya da örnek baskı için mutlaka bizimle iletişime geçin.