Depolama ve Lojistik Hizmetler

Ofisinizdeki Her Alan Çok Değerli

Sizin de ofis dolaplarında ya da depolarınızda aylardır, belki de yıllardır kullanılmayı bekleyen broşürler, zarflar ya da diğer basılı ürünler var mı? Peki bu ürünlerden elinizde kaç tane olduğunu, bitmeden önce ne zaman sipariş vermeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Basıllı ürünlerinizin stok yönetiminde Print Center size tasarruf  ve kolaylık sağlıyor. Zamanında birim maliyeti düşürmek amacıyla toplu olarak ve tek seferde üretilmesini tercih ettiğiniz ürünler, Print Center tesislerinde stoklanabiliyor. İhtiyaç duyduğunuz miktar size üretim sonrasında teslim ediliyor; sonraki taleplerinizi ise Print Online üzerinden dilediğiniz zaman, dilediğiniz miktarda iletebiliyorsunuz; stok takibini sizin için yapıyoruz ve online olarak izlemenizi sağlıyoruz.

Tüm Türkiye'ye Gönderim

Çok şubeli ya da mağazalı kurumların tüm Türkiye’yi kapsayan kartvizit, etiket, ambalaj malzemesi, poster ya da pop malzemesi gibi her türlü ürününü istenen şekilde paketleyerek doğrudan şubelerine teslim ediyoruz. Tüm kargo şirketlerinin ofisleri ile çok yakın işbirliği içindeyiz. Gönderilerinizi yaptıktan sonra kargo takiplerini yapıyor, size durum raporu veriyoruz. İhtiyaç halinde kanıtlı, fotoğraflı gönderiler de yapıyoruz. Ayrıca çok acil durumlarda uçak kargo ile işlerinizin aynı gün Türkiye’nin herhangi bir yerinde olmasını sağlıyoruz.
 


 

Copyright © 2019, Her Hakkı Saklıdır.  Print Center  |  Site: İkipixel